Fotoobraz na plátne - povýšte spomienky na malé umelecké dielo

Fotoobraz na plátne - povýšte spomienky na malé umelecké dielo

Jedným zo spôsobov, ako pozdvihnúť digitálnu fotografiu na piedestál umeleckého diela, je vytvoriť z nej fotoobraz na plátne. Vaše krásne momenty budete mať vždy na očiach. Originál z vašej domácej galérie, ktorý sa bude vynímať na vašich stenách, vám teraz vieme vytvoriť. Chceli by ste si zvečniť rodinnú fotku na plátno, či mozaiku z panoramatických fotografií rôznych rozmerov? Kreativite sa medze nekladú, kvalitu nechajte na Nás.

Tlač fotiek na plátno

Pri tlači fotografií na plátno sa spoliehame na nemeckú kvalitu. Výkon fotoplátna Hahnemühle Photo Canvas 320 g/m² naplno “prehovorí”, keď je natiahnuté na rám. Je rozmerovo stále a oteruodolné. Majstrovské dielo sa dá docieliť iba kvalitnou tlačou. Dbáme na plynulé prechody odtieňov s presnou reprodukciou textúr. Používame tie najkvalitnejšie komponenty. Laky Hahnemuehle Varnish niesu toxické, sú priateľské k životnému prostrediu

Laky Hahnemuehle Varnish predlžujú stálosť injekt reprodukcií a zvyšujú oteruodolnosť. Plátno zušľachtené lakom Hahnemuehle Varnish vykazuje skutočné galérijné kvality.

Darujte originál fotoobraz na plátne ako spomienku na príjemné chvíle

Potešte partnera, starých rodičov, či len tak sami seba. Dajte si u nás vyhotoviť krásnu spomienku na nezabudnuteľné chvíle. Fotoobraz na plátne je vhodnou dekoráciou do každého priestoru.

Používame profi technológie

Dávame si záležať na kvalite, a preto na tlač fotiek na plátne používame profesionálnu tlačiareň  EPSON SureColor SC – P9500. Produkuje vysoko kvalitné výtlačky so špičkovou grafikou. Flotilu našich tlačiarní sme sa rozhodli doplniť o tohoto lídra hlavne pre jej vysokú spoľahlivosť, osvedčené technológie tlačových hláv a presnú a vernú reprodukciu výtlačkov. Doprajte si teraz túto kvalitu aj vy.

Drevený rám

Rám plátna je vyrobený z kvalitného dreva kanadskej produkcie . Po vytlačení vašej fotky sa plátno natiahne na skrytý rám GoFrame Pro s hĺbkou 3,8cm a hrúbkou lišty 2,2cm.

Rozmery fotoobrazu na plátne

Jedinečný obraz na plátne môžete mať v rôznych rozmeroch. Ak máte chuť na kreativitu, môžete si vyrobiť koláž z viacerých fotografií a rozmerov, ktoré budú obdivovať vaši známi.

Radosť z umeleckého diela

Netlačíme iba fotografie na stenu. Zhmotňujeme vaše spomienky. Tvoríme pre vás originálne umelecké diela, ktoré sú trvácne a farebne stále. Spoľahnite sa na kvalitu, spoľahnite sa na nás.